Keďže si vážim dôveru partnerov, rozhodol som sa Vám priblížiť ich značky. Preto prinášam rozhovor so zakladateľom Beefka.

Ako vyzeral príbeh založenia značky Beefko?

„Pracoval som ako retail account manager pre Amazon zopár rokov. V podstate som vyhorel a potreboval som sa odraziť, lebo som mal pocit, že tá robota ma iba ťahá dole a brzdí. Veľká zodpovednosť, vedenie tímov, veľké projekty a ohodnotenie žiadne. 

Boli sme na dovokenke a tam som objavil toto mäsko. Bavil som sa so ženou, že by to bola bomba priniesť na Slovensko. Tak sme pár mesiacov robili “research“ a dopatravali sa k výrobcovi. 

V podstate som chcel zmenu a toto prišlo úplnou náhodou a chytil som sa toho. Taktiež som chcel priniesť kvalitný produkt športovcom cenovo dostupný pre každého.“

Čím je Beefko iné oproti konkurencií?

„Tak v prvom rade si treba upresniť, že Beefko nie je “jerk“ . Oproti jerkom je chutnejšie, jemnejšie a má viac nutričných hodnôt vďaka procesu výroby.

Ďaľším rozdielom bude asi cena. Oproti konkurencií sme netlačili maržu vysoko. Síce nezarábame na balíku milióny, ale vieme, že sme ho spravili tak dostupné pre ľudí, ktorí oň majú záujem, ako to len bolo možné.“

Aké recepty sú tvoje “NAJ“?

„Ja mám rád Beefko len tak samotné. Natrhané na plátky v miske (najlepšie 10-15 minút odstaté, aby sa ešte viac na vzduchu presušilo) namiesto chipsov, či bludov, keď príde nočný vlčí hlad. 

Potom určite s vajíčkami, to je čista bielkovinová bomba.

Ale aj sandwich, či cestoviny s Beefkom sú super 😋“

Čím Beefko presvedčil môj projekt?

„Sme malá a mladá firma, ktorá sa snaží presadiť v tomto šialenom produktovom svete. Preto si nesmierne vážime a uznávame mladých, šikovných ľudí, ktorí sa neboja zobrať veci do vlastných rúk a vypracovať nejaký odvážný projekt. 

A projekt Ememej Talenty je ešte prepletený s mojou vášňou, čím sú bojové športy a veľmi rád podporím mladých a talentovaných športovcov. Viem, že to nemajú vôbec ľahké na Slovensku sa presadiť, hlavne, bez žiadnej podpory okolia. 

Fandíme ti a držíme palce do budúcna 👌💪“

WEB- KLIKNI SEM
INSTAGRAM- KLIKNI SEM

AK ŤA ZAUJALO BEEFKO A ICH HOVÄDZIE MÄŠO, MÁŠ MOŽNOSŤ SI HO OBJEDNAŤ NA ICH WEBE A VYUŽIŤ ZĽAVU 15% PRI OBJEDNÁVKE.
TREBA IBA ZADAŤ KÓD- ET 15.

Jedna myšlienka na článok “BEEFKO- partner projektu”
  1. […] Ďalším partnerom môjho projektu je firma CBDHOLIC, ktorá prišla sama od seba s ponukou na spoluprácu, čo ma vééééľmi teší. V riadkoch nižšie sa dozviete zopár informácií o tejto rozbiehajúcej sa slovenskej CBD značke. Poďme teda na to! […]

Už nie je možné pridávať komentáre