Tak ako to mám vo zvyku, keď som pre niečo zapálený, tak idem HARD a nemusím GO HOME. Preto vznikol nápad na vytvorenie vlastného webu, kam budem môcť práskať rôzne rozhovory, reporty z turnajov alebo novinky z domácej amatérskej MMA scény. Ak netušíš o čom tento projekt je, tak KLIKNI SEM.

Čo prinesiem?

No najmä to najlepšie čo budem môcť. Mám pripravený rozhovor so špičkovým boxerom a zároveň spolutvorcom projektu, ktorý sa venuje okrem iného aj strave pre športovcov. To si predstavíme čoskoro. Taktiež budem prinášať moje pohľady na turnaje, ktorých sa zúčastním a nebudú chýbať rôzne rozhovory s mladými MMA puškami. Teda nie len mladými, lebo ako si všímam, v amatérskom MMA sú sem tam aj otcovia rodín, ktorí však chcú niečo pre seba robiť a tak si zvolili cestu MMA zápasníkov, čo si zaslúži extrémnu pochvalu. Ešte verím, že mi napadne viac kvalitného obsahu, ale tak netreba sa o všetko podeliť takto verejne, keď to príde, tak to príde, teším sa!

PREČO IDEM TAK HARD A NEJDEM RADŠEJ HOME?

No prečo prečo….. Lebo ma to veľmi napĺňa a ukazuje mi to smer, akým sa má môj životík uberať. Plus teda budovanie značky POKORA a projektu BUĎ FÉNIX. Cením si vašu podporu, ktorá je pre mňa zároveň obrovská motivácia a taktiež zrkadlo toho, že keď to robím srdénkom, ľudia to vidia a cenia. Takže určite to nie je len o mne, ale hlavne o zápasníkoch. Ako vidíte nespomaľujem, práve naopak! Našiel som sa v tom, čo ma veľmi teší a dáva mi to zároveň veľkú zodpovednosť, čo ale beriem ako výzvu.

PEKNÝ DEŇ MILÍ PODPOROVATELIA