Na poslednú októbrovú sobotu je naplánované ďalšie pokračovanie tohto úspešného formátu. Aj tentokrát je štartovka nabitá topovými zápasmi, kde uvidíme aj veľmi očakávané MMA zápasy. V riadkoch nižšie si prečítate odpovede Mareka Herdu na moje otázky.

V čom vidíš výhody týchto dvojdňových podujatí?

„Ak myslíš organizáciu Titan Fight Night a projekt TFN Talents Boj o Bratislavu, tak mám pocit, že sme urobili ako jediní na Slovensku 2 x po sebe 2-dňové podujatie, čo je podľa mňa rarita a fenomén. A prečo? Lebo máme obrovský záujem o naše podujatie, či už zo strany zápasníkov i zo strany divákov.“

Prečo si sa rozhodol pre spoluprácu s platformou oktagon.tv? MAMMAL bude možné sledovať taktiež cez toto PPV?

„Oktagon ma oslovil na spoluprácu, váhal som, ale potom som si povedal, prečo nie.
Titan Fight Night je 2ka na slovenskom trhu po Oktagone, posledné 3 roky najaktívnejšia organizácia a ja radšej spolupracujem, ako niečo rozbíjam. Jedná sa o silnú platformu ako i organizáciu, preto som sa rozhodol teraz pre spojenie TFN s MAMMAL, a tak zviditelnil MAMMAL – Slovenský zväz MMA a jej zápasníkov. Mne ide hlavne o promo Slovenského MMA a je to zatiaľ to najlepšie, čo trh ponúka. Na Slovensku máme zvládnuté PPV len Oktagon a my. Oktagon to má však na vyššej úrovni, ako ďalekosiahlejši marketingový zásah. Po skončení podujatia prídu čisla a buď pozitívne alebo vytriezvieme 🙂 Ja dúfam, že zápasníkov podporia fanúšikovia a uvidia skvelé, nefalšovane MMA. Avšak na tomto podujatí bude zastúpený aj box, muay thai a K1 a naozaj kvalitných zápasov.
Čo sa týka druhej časti otazky:
MAMMAL robíme na našej platforme a niečo znova pripravujem, len to dávam “dokopy” a ja dúfam, že to do 2 mesiacov uzrie svetlo sveta a bude to znova posun na Slovenskej MMA scéne.“

V čom bude zaujimavé sobotné TFN? Okrem MMA bude aj nálož postojárskych duelov?

„Na tomto podujatí bude zastúpený aj box, muay thai a K1. Zaujímavé to bude v kvalitnom matchmakingu. Ja si skúsim spraviť štatistiku, koľko majú chalani a dievčatá spolu zápasov, ale len 2 boxerské duely budu mať dokopy okolo 230 zápasov, mne sa zdá, že štartovka by “mala mať okolo 600-700 zápasov”, čiže uvidíme naložené zápasy. A tentokrát tam budú trošku aj prvky show, no v neposlednom rade, sa človek nikdy nedostane tak blízko v hale ku klietke ako tu. Nazval som to obývačkový systém, pozeráte podujatie ako v obývačke, len s tým, že ste “realtime”.“

Čo nedeľný MAMMAL? V čom sa plánujete opäť posunúť?

„Keďže bude nedeľný MAMMAL na rovnakom mieste ako sobotné TFN Talents- Boj o Bratislavu, chalani i dievčatá si budú mocť vyskúšať ten feeling z predchadzajúceho dňa, i keď časť osvetlenia a zvuku tam už nebude.
No na strane druhej, budem sa snažiť o to, aby zápasníci mali zážitok a motiváciu chodiť na MAMMAL. Ako ste mohli vidieť, naši reprezentanti boli úspešní na IMMAF a odtiaľ je možné sa dostať na UFC Contentder a zopár zápasníkov z IMMAF už podpísalo kontrakty s UFC.
Naša spolupráca MAMMALu s jednotlivými eventami má za cieľ podporiť tieto podujatia, ktoré sú kvalitné, ale i kluby a motiváciu pre zápasníkov na ďaľšie napredovanie.“

Ako vyzerá pre vás koniec roka 2021?

„Čo sa týka TFN Talents Boj o Bratislavu 7, ak to dovoli situácia budeme pokračovať.
Čo sa týka veľkého podujatia, ako som robil pred Covidom, si myslím, že tohto roku nemajú zmysel (na poslednom TFN 10 bolo 2000 divákov, pozn.redaktor ).

Treba však počitať s prípadnou “farebnosťou” okresov a dodržiavanim pravidiel, takže je možné, že niektoré veci flexibilne zmeníme, ale dúfam, že to nebude treba.

Ďakujeme fanúšikom za podporu a čaká nás nálož kvalitných zápasov, tak prídi osobne, alebo podpor stream- oktagon.tv.“

INSTAGRAM- KLIKNI SEM

INSTAGRAM TFN- KLIKNI SEM