Táto anketa bola zatiaľ najnapínavejšia. Veď výsledok hovorí za všetko- víťaz 350 hlasov, druhá priečka 349 hlasov. Samozrejme gratulácia patrí okrem víťaza aj Marekovi Medovarskému (2. priečka, 349 hlasov) a Marcelovi Šimovi (3. priečka 100 hlasov). Obaja odbojovali nádherné zápasy, ktoré skončili veľmi cennou výhrou.

Víťaz je však iba jeden a to je Denis Gondžala. Ten v mesiaci október dokázal zvíťaziť na SLAM 2 na triangel choke proti skúsenému súperovi zo zápasenia a na CFT 5 zlikvidovať súpera (ZÁPAS). Na TFN TALENTS/ Boj o Bratislavu síce v zápase Muay Thai nezvíťazil, no s kvalitným súperom odbojoval krásne tri kolá a nabral tak ďalšie veľmi cenné skúsenosti.

Sledoval si anketu aj pred tvojou nomináciou?

„Áno sledoval som ju pozorne.“

Ako si zareagoval na tvoju nomináciu a výhru?

„Reakcia bola super, keďže som vyhral.“

Aká je tvoja ambícia v MMA?

„Dokopy chcem 10 opaskov, či to má byť MMA, box alebo grapling, je to jedno. Času na to mám dosť.“

Čo pozitívne si si z nedávnych zápasov zobral?

„Z posledných zápasov som si zobral to, že zápasím ďalej s chuťou a ničím všetko čo mi stojí v ceste. Pár zápasov v postoji by som ešte rád šupol, ak na to bude príležitosť.“

Čo ťa čaká najbližšie?

„Najbližšie má čaká SLAM 4, potom 10.12. Pardubice na MMASTERS League a na ďalší rok vo februári zápas o titul šampióna organizácie CFT.“

Vďaka za podporu ankety patrí aj CBD HOLIC. Chalani makajú na zlepšovaní každý deň, čo sa mi veľmi páči a som rád, že sme v tom spolu.

DENISOV INSTAGRAM