Piate pokračovanie podujatia CFT je úspešne za nami! Ja som si ho náramne užil, v riadkoch nižšie vám poskytnem môj pohľad na sobotný podvečer v športovom centra v Šamoríne.

Jednalo sa o druhý turnaj, ktorého som bol mediálny partner, čo bolo aj pri prechádzaní chodbami poznať. Viacero zápasníkov sa mi prihovorilo a pochválilo moju prácu, za čo im patrí veľká vďaka, nakoľko viem, aké ťažké to je zastaviť niekoho cudzieho a prihovoriť sa mu. Ale veď ak si ememej zápasník, prihovorenie sa niekomu na chodbe je nič v porovnaní s postavením sa do klietky, no nie?

Od 17:00 bolo na pláne 14 zápasov, z toho 2 v GI, jeden v NO- GI, 2 v boxe a zvyšok v MMA. Čo sa týka týchto zápasov, tak ako hlavný vrchol večera bol zápas pod profesionálnymi pravidlami, zvyšok pod tými amatérskymi. Moja pozornosť sa upriamovala najmä na tieto zápasy- Šajben vs Vojtela, Gondžala vs Ulman a Vadkerti vs Biháry. Takto po turnaji však môžem povedať, teda napísať, že každý jeden zápas ponúkol pre divákov super zážitok. Z toho som veľmi potešený, keďže každým podujatím naberá štartovka tejto organizácie kvalitu. Podľa debát s účastíkmi tento názor nemám iba ja, ale aj veľké množstvo opýtaných.

Highlight večera bolo bez pochýb toto KO- KLIKNI SEM. Okrem toho sa mi podarilo natočiť zopár ďalších zápasov, pozri môj profil- KLIKNI SEM. Tiež by som rád vyzdvihol osvietenie nástupov zápasníkov a tiež rozhodcov, ktorí pôsobili sebavedomo a nenastal tým pádom žiadny FAIL. Ďalšie podujatie je na pláne až v roku 2022 a podľa plánov promotérov viem, že to bude o pár levelov vyššie, na čo som veľmi zvedavý!

PROFIL CFTKLIKNI SEM