Štvrtý galavečer organizácie Champion Fighting bol pre mňa veľmi významy okamih. Hlavne preto, že som sa stal mediálnym partnerom tohto turnaja a tým pádom môjmu logu patrilo v ten večer v klietke miesto na bočnej stene. A to už čo je? To pochopí každý človek, ktorý buduje niečo svoje, je to extrémna eufória. Tvrdá práca prináša svoje ovocie, o tom to je. No ale poďme si aj zhrnúť samotné zápasy, ktoré podľa mňa vyšli viac než super.

Sobotu som začal vychádzkou do lesa, kde som fajnovo načerpal vnútornú energiu na ohnivý večer v šamorínskej športovej hale, kde na mňa čakalo štrnásť zápasov v amatérskom MMA. Moje prvé kroky po vstupe do haly samozrejme mierili do klietky, kde som sa rozplýval nad pohľadom na moje logo na bočnej strane klietky. Takže začiatok večera začal viac než kvalitne. Taktiež mi nešlo nevšimnúť si pomerne pekné samice, ktoré boli súčasťou, čo vždy zlepší dojem z turnaja, či? No ale späť k dôležitejšiemu.

Zápasy boli už od prvého pre mňa veľké prekvapenie. Pekné výkony od všetkých zápasníkov, za čo som odovzdal pochvalu aj obidvom organizátorom, keďže to malo fakt že úroveň. Taktiež klobúk dole pred samotnými zápasníkmi, ktorí predviedli vyzrelé výkony. Bolo množstvo ukončení, zdá sa mi, že boli iba 2-3 zápasy ukončené na bodové rozhodnutie. Takže na svoje si prišli fanúšikovia postoja aj zeme, keďže to iskrilo v každej pozícií. A čo je zaujímavosť, tak jedného z bojovníkov som vybral do nominácie na zápasníka mesiaca júl. Ale o tom čoskoro na mojom instagramovom profile.

Na piate pokračovanie sa môžeme tešiť v októbri, takže v podstate čoskoro, keďže čas extrémne uteká. Už teraz sa ale teším, keďže som bol súčasťou doterajších troch turnajov organizácie a všetky boli pre mňa milé prekvapenie. Držím palce a teším sa na ďalšiu spoluprácu!