Je tu anketa, ktorá vďaka hlasovaniu vás ukáže, kto sa stane zápasníkom/ čkou za rok 2021. Nižšie prinášam krátky opís trojice nominovaných.

DOMINIK TOPORCER

Reprezentant Pit gym Levoča má za sebou najúspešnejší rok vo svojej kariére. Či už čo sa výsledkov alebo výkonov v zápasoch týka. Nastúpil do desiatich zápasov, z ktorých odchádzal 8krát (4 sub./ 2 TKO/ 2 body) ako víťaz a 2krát (1 sub./ 1 body) ako porazený. 5krát štartoval na SOMMA, 2x na IAF, 1x XFN a 1x MAMMAL. Taktiež sa stal víťazom ankety Zápasník mesiaca november a vytvoril rekord v počte hlasov- 864.

SLÁVKA HOLUBJAKOVÁ

Obrovská nádej MMA či “grapplingu“ zo Sai Club Martin. Okrem týchto dvoch disciplín nastupuje v zápasoch v thajskom boxe, kde dosahuje tiež super výsledky a hlavne predvádza famózne výkony. S bojovými športami začala vo svojich deviatich rokoch. V roku 2021 nenašla v MMA premožiteľku, naopak dokázala zvíťaziť až v siedmych dueloch. Na majstrovstvách sveta mládeže IMMAF získala pre Slovensko historicky prvú zlatú medailu! 3 zápasy a 3 výhry. K dispozícií je aj rozhovor, ktorý uverejnila priamo organizácia IMMAF. Čo sa týka grapplingu, tak dokázala vybojovať druhé miesto na turnaji ADCC, čo je ďalší obrovský úspech. Taktiež sa stala šampiónkou organizácie MAMMAL. Rok 2021 teda vyšiel nad očakávania.

MIRKO MLYNČEK

11-1. To je bilancia zápasníka klubu Sai Club Martin za rok 2021 v MMA. 3 výhry (všetky na body) a 1 porážka pochádzajú z majstrovstiev sveta mládeže IMMAF, kde získal pre slovenskú výpravu ďalší cenný úspech v podobe bronzovej medaily! Mimo MMA dosahoval super výsledky aj na BJJ turnajoch, kde na oboch skončil ako prvý a v thajskom boxe dosiahol koncoročné skóre 2-1. 2021 tak bol pre Mirka viac než úspešný.

ANKETA