Už 24.1. sa začínajú v Abu Dhabi majstrovstvá juniorov a seniorov IMMAF. Slovensko vysiela osmičku reprezetentatov, ktorú som vám predstavil v nedávnych rozhovoroch. Poďme si to teda celé zhrnúť.

Slovenský zväz MMA MAMMAL vybral túto osmičku naozaj poctivo, o čom svedčia najmä ich skúsenosti. V seniórskej kategórii sa naša pozornosť sústredi na MAREK MEDOVARSKI, MICHAL GARAJ, KRISTIÁN NGUYEN a MARCEL ŠIMO. Nepôjde len o mužskú výpravu, nakoľko nežne pohlavie bude reprezentovať ELINA TAUBER. Bratislavský klub CHAOS vysiela až trojicu svojich reprezentantov, taktiež bratislavský KING‘S GYM posiela dvojicu svojich horúcich želiezok. Pre túto päticu to bude premiéra na turnaji IMMAF.

V tej juniórskej kategórii zabojuje o čo najlepšie výsledky trojica zápasníkov. MÁRIO BREZOVSKÝ, RADOMÍR CHOVAN a ROMAN HUDEC. Prví dvaja majú štart na turnaji IMMAF už za sebou, jednalo sa o svetový pohár v Prahe. Obaja tam uspeli v prvom zápase, no v tom druhom ťahali za kratší koniec.

Netreba zabúdať ani na zvyšok výpravy. Tvorí ju EVA BORODÁČOVÁ, KAMIL CIBINSKI, PAVEL BERKY, ROBO DELIČ, MATEJ KIRÁLY a prezident MAMMAL Slovenský zväz MMA, MAREK HERDA.

Pre aktuality sledujte môj profil, SZMMA a MAMMAL profil.